KONST / Litografier / Färglitografi 10824179
nr 1082 4179
Xavier Grau Masip
(f. 1951)
Färglitografi, Xavier Grau Masip (f. 1951), 47/75, -90, signerad, motivet: 68x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:00:15
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr